KURUMSAL
Asis Savunma Teknolojileri Dış Ticaret A.Ş. Savunma Teknolojilerinde, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için kaliteden ödün  vermeden ihtiyaçlara uygun çözümler üreterek, en az maliyet ile müşterilerimize hizmet etmek ilkesini benimsemiştir.

VİZYONUMUZ
• Milli Güvenlik başta olmak üzere her sektörde gelişen teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak güvenlik çözümlerini kullanıcıyla buluşturmak.
• Mevcut piyasa ürünlerine göre proje oluşturmak yerine, ihtiyaç duyulan gerekliliklere göre proje üretmek.
• Piyasada kalıplaşmış güvenlik çözümlerini yeni teknolojilerle entegre ederek daha güçlü konseptler oluşturmak.
• Sahada uzun yıllar sonunda  kazandığımız tecrübelerimizi teknolojik birikimlerimizle birlikte uygulamaya geçirerek hizmet etmek temel ilkelerimizdir.


MİSYONUMUZ
• Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü başta olmak üzere ülke savunmasında ve asayiş hizmetlerinde görev yapan kurumlar için yeni ve etkin çözümler üretmek.
• Güvenlik hizmetlerinde personel desteğine daha az ihtiyaç duyan akıllı sistemler inşa etmek.
• Kurumları, yeni teknoloji ürünleri ile buluşturarak var olan klasik yapının üzerinde projeler oluşturmak.
• Güvenlik sistemleri konularında danışmanlık hizmetleri vererek ihtiyaç duyulan kurumsal bilgi düzeylerini artırmaktır.


ŞİRKETİMİZİN KALİTE POLİTİKASI
Sektörün öncü, çevreye ve topluma karşı sorumlulukların bilincinde bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimizin sürekli  memnuniyetini sağlamaktır.

Müşteri memnuniyetini sürekli artırmak;
Kaliteli hizmet sunmak, müşterilerimiz ile komple sistem ve süreç ortaklığı oluşturmak, güvenilir, yenilikçi ve sürekli iyileştirme anlayışında olmak ve böylece müşterilerimize en fazla yararı sağlamak hedefimize ulaşmak için gerekli unsurladır.

İlgili alanlarda dayanıklı ve güvenilir ürünlerin ve hizmetin sunulması;
Çalışanlarımız için etkili, verimli ve mutlu olarak çalışabilecekleri bir ortam ve görev kapsamı oluşturarak sürekli öğrenmelerini ve gelişmelerini sağlamak, hedeflerimize ulaşmak ve geleceğimizi güvence altına almak açısından en önemli faktörlerdir.

Verimliliği artırıcı faaliyetlerde bulunmak;
Şirketimizin bu temel ilkeleri ışığında Toplam kalite Yönetimini benimseyerek sürekli yaşatmak ve böylece kalite bilincinin sistematik ve kalıcı olmasını sağlamak Asis Savunma Teknolojileri Dış Ticaret A.Ş. çalışanları olarak ortak görevimizdir.

Kalite sistemimizi sürekli geliştirmek ve Toplam kalite anlayışını sürdürmek.